Skontaktuj się z nami +48 607 342 702 or malachowskiprojekt@gmail.com      Wybierz język:   Język Polski   English Language

Strona Główna

1

Materiały promocyjne


Projektujemy i tworzymy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe jak i brandingi na potrzeby promocji usług i produktów, odpowiadające i mające na celu sprostanie wszelkim Twoim wymaganiom biznesowym.
2

Projekty oklejeń


Posiadając ogromne doświadczenie w projektowaniu indywidualnych grafik na auta i mając na swoim koncie wielu zadowolonych klientów, udowadniamy, że to co robimy – robimy na najwyższym poziomie.
3

Art


W tej sekcji możesz znaleźć wszystkie pozostałe rzeczy tworzone przez nas – takie jak: fotografie, rysunki, grafiki.
4

T-shirty

W swoim dorobku posiadamy również doświadczenie w projektowaniu spersonalizowanych koszulek, znaku rozpoznawalnego dla Twojej firmy, drużyny, projektu, dzięki którym nadasz im wspólną tożsamość.

Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

To co nas wyróżnia, to kompleksowa obsługa klienta poprzez tworzenie nietypowych, unikatowych projektów we wszystkich możliwych aspektach. Zgodnie z nowoczesną koncepcją 360*, oferujemy wszystkie usługi reklamowe w jednym miejscu, od wstępnych projektów aż do stworzenia całościowego brandu Twojej firmy.

Bardzo szeroki wachlarz usług pozwala w 100% zadowolić klienta, którego oczekiwania, nawet te najbardziej wyszukane są zawsze spełniane do samego końca.

O NASZEJ FIRMIE

Malachowski-Projekt.pl

Zajrzyj na stronę O nas aby dowiedzieć się więcej o firmie jak i naszej ofercie.

O NASZEJ FIRMIE

Nasi klienci i partnerzy